Piwowarstwo – dziedzina, którą zrewolucjonizował postęp

Bardzo wiele mówi się o innowacjach w przemyśle, ale często są to wypowiedzi bardzo ogólne, bowiem nie każdy wie na czym te rewolucje dokładnie polegają. O wiele lepiej można zrozumieć ten fakt, gdy przyjrzymy się konkretnej fabryce lub konkretnemu przesyłowi.

http://www.corol.pl/oferta/aplikacje-przemyslowe/armatura-regulacyjna/ Haftowane na zamówienie kościelne chorągwie prezentują się wyśmienicie

Piwowarstwo lub browarnictwo to coś, co dawno dawno temu opierało się wyłącznie na ludzkiej pracy. Piwowar zacierał brzeczkę, mieszał ją i warzył, podnosił i obniżał temperaturę w zależności od potrzeby, a później doglądał procesów fermentacji i leżakowania, a na sam koniec wlewał piwo do butelek i sam je korkował.

Dziś to wszystko robią maszyny. Owszem w browarach pracują także ludzie, którzy musza maszyny włączyć, czasem sprawdzić czy one dobrze działają, czasem skontrolować.

Jednak ich praca nie polega teraz na mieszaniu w kotle czy kapslowaniu butelek, a na wpatrywaniu się w ekran monitora i śledzeniu parametrów. Taka praca jest oczywiście bardzo usystematyzowana, zaś tak działająca fabryka o wiele bardziej wydajna.

kostka brukowa cena