Pierwszy zarejestrowany użytkownik

W sieci codziennie powstają tysiące nowych stron www. Niektóre z nich to portale z ambicjami. Kolejne osoby chcą powtórzyć sukces Facebooka lub też stworzyć coś zupełnie nowego. Powstają portale skupione na muzyce, filmie, informatyce i właściwie każdej innej dziedzinie.

Takie serwisy zaczynają funkcjonować prawidłowo dopiero wtedy, gdy uzbierają wystarczającą liczbę fanów. To właśnie idealny moment dla wszystkich łowców okazji. Dlaczego? Niektóre portale, chcąc zachęcić użytkowników do rejestracji, proponują różne gadżety promocyjne. Można w ten sposób dostać przede wszystkim drobne produkty, takie jak smycze, kubki czy bransoletki.

Niektóre z nich bardzo dobrze się prezentują, bo są ozdobione nowoczesnym logo lub też posiadają interesującą kolorystykę. W końcu są też formą promocji portalu. Zwykle ilość takich produktów jest ograniczona, a to oznacza, że warto rejestrować się w serwisie od razu, gdy tylko dowiemy się coś nowego powstało. Wtedy możemy liczyć na materialną wdzięczność ze strony twórców serwisu.