Kuchenne aromaty dekoracją domu

Nie ulega wątpliwości, że kuchnia to najbardziej aromatyczne pomieszczenie w domu, dlatego warto wykorzystać te cudowne zapachy i przenieść je do pokoju, łazienki, sypialni. Nie chodzi tutaj o sztuczne odświeżacze powietrza, eteryczne olejki, czy świece zapachowe, choć one wszystkie są dobrym rozwiązaniem.

Jednak warto postawić na naturalność, którą można wykorzystać do wspaniałych dekoracji. Zwrócimy uwagę, jak bardzo aromatyczny jest grudzień pełen zapachu pierników, cynamonu, pomarańczy, czy mandarynek.

Wykorzystując chociażby przyprawy jak laska cynamonu, wanilii, gwiazdki anyżu, goździki, mamy bardzo tanie elementy, które nie tylko przydadzą się w kuchni, ale również podczas wymyślania dekoracji. Idealnie pasują do stworzenia wyjątkowych ozdób o najświeższym aromacie, wieńców adwentowych, stroików, dekoracji stołu, czy również prezentów.

Choć najbardziej pachnącym okresem jest Gwiazdka, to jednak warto pokombinować również w innych miesiącach, wykorzystując wiosenne kwiaty, jesienne liście, owoce czy wiele innych propozycji.

len na pościel