Gmail na urządzenia mobilne

Aplikacje mobilne sprawiają, że smartfony zyskują nowe funkcjonalności i nie możemy się bez nich obyć. Coraz częściej służą nam nie tylko do dzwonienia i wysyłania SMS-ów, ale również do innych czynności. Dużą popularnością wśród użytkowników urządzeń mobilnych cieszy się aplikacja Gmail. Liczba pobrań jest zaskakująca – ponad jeden miliard.

Aplikacja Gmail to przede wszystkim wygoda. Można odbierać i czytać e-maile oraz odpisywać na nie. Co więcej, można przeglądać, przeszukiwać skrzynkę pocztową, dodawać załączniki do wiadomości oraz je pobierać. Dużą zaletą aplikacji jest to, że na bieżąco pojawiają się powiadomienia o nowych wiadomościach.

Nie ma zatem nic prostszego niż odpisanie na maila siedząc w tramwaju czy podczas spaceru. Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze i bezpłatna. Pracuje zarówno w trybie online i offline, co również jest dużym plusem, ponieważ użytkownik bez połączenia z Internetem ma dostęp do starszych wiadomości. Co ważne, aplikacja Gmail obsługuje nie tylko konta pocztowe z Gmaila, ale również z innych serwisów, np.

Wykonamy audyt marketingowy lub audyt medialny dla Ciebie

Outlook.com czy Yahoo.